WYMIANA OPON
✆ +48 791 305 305

Potrzebujesz wymienić opony? Zajmiemy się tym.

PROFESJONALNIE I SZYBKO

Sprawdź ofertę i skorzystaj z naszych usług.

Przejście sezonu z letniego na zimowy wymaga od kierowców szczególnej czujności, aby bezpiecznie mogli podróżować po drogach. Jednak podstawą jest zmiana opon. I o ile wymiana ogumienia na letnie nie niesie ze sobą konsekwencji w kategorii bezpieczeństwa, a wpływa jedynie na trwałość materiału, to przeczekanie odpowiedniego momentu na montaż zimowego zestawu może być niekiedy tragiczne w skutkach.

W niektórych przypadkach zaleca się profesjonalną wymianę opon w warsztacie. Przykładowo, jeśli Twój samochód posiada bezpośredni system monitorowania ciśnienia opon (TPMS). W takim wypadku w opony wbudowane są czujniki, które mierzą właściwe ciśnienie i przekazują wartości do jednostki sterującej. Jeśli ciśnienie jest zbyt niskie, system poinformuje Cię, że ciśnienie wymaga skorygowania. Jeśli posiadasz bezpośredni system TPMS, zmianą opon w Twoim samochodzie powinna zajać sie nasza fachowa ekipa. Sprawdzą czujniki w oponach i upewnią się, że koła są odpowiednio zmieniane.

Chcesz wymienić opony?

Przyjedź do nas lub skontaktuj się z nami, ustalimy szczegóły.
KONTAKT

WULKANIZACJA

Oferujemy też kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji

SPRAWDŹ
Człowiek demontuje felgę z koła samochodu
Granice Polski wraz z flagą i zaznaczonym punktem, który pokazuje gdzie znajduje się firma
POLSKA FIRMA
Polskie firmy działają zgodnie z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój stary lub uszkodzony pojazd zostanie zutylizowany w sposób bezpieczny i ekologiczny.
Żółto-biały medal
GWARANCJA JAKOŚCI
Nasze know-how obejmuje również wiedzę na temat różnych marek i modeli pojazdów, co pozwala nam dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej naprawy, wymiany części, czy skomplikowanego serwisu, nasz zespół jest gotowy, aby Ci pomóc.
Puchar z trzema złotymi gwiazdami
PODZESPOŁY PRODUCENTÓW
Nasza firma specjalizuje się w wymianie opon różnych marek, w tym wielu popularnych marek opon. Wiemy, że dobre opony są kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze, dlatego oferujemy tylko najlepsze marki opon, które zapewnią Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort jazdy i trwałość.