Przedmioty w koszyku

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania

  Popularne pytania

  Firma Auto-Złom Mystków działa na rynku nieprzerwanie od 2001 roku i jest jedną z największych stacji demontażu w województwie małopolskim.

  Skupujemy samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe wszystkich marek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi oraz podjętym inwestycjom działamy profesjonalnie i niezawodnie.

  Montaż opon może okazać się trudnym zadaniem, które pochłania sporo czasu, siły i energii, jeśli nie posiada się odpowiedniego sprzętu oraz brakuje nam wprawy w wymianie ogumienia. Dlatego warto skorzystać z usług firm takich jak nasza. Załoga stacji składa się z profesjonalistów doświadczonym w swoim fachu. Gwarantujemy, że zmiana przebiegnie szybko, a Ty nie będziesz musiał się martwić o swoje bezpieczeństwo.

  Masz w garażu wyeksploatowany samochód, do którego musiałbyś dołożyć bardzo dużo, żeby podarować mu tak zwane drugie życie? Niejednokrotnie dużo bardziej opłaca się oddanie go do skupu, a w efekcie kasacja pojazdów i kupno nowego. Złomowanie to dla niektórych trudny temat, ponieważ samochód ma dla nich wartość sentymentalną. Należy jednak pamiętać, że zły stan może stanowić zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego często najlepszym rozwiązaniem jest autokasacja i zainwestowanie w nowy samochód, którym będzie można bezpiecznie podróżować.

  Niektóre części z samochodu przeznaczonego do autokasacji mogą nadawać się jeszcze do ponownego użycia. Jeśli podpiszesz z nami umowę kupna-sprzedaży będzie mogli nadać im drugie życie.

  Autokasacja kojarzy się często z zyskiem. Z reguły to właściciele samochodów otrzymują stosowną zapłatę za skup i złomowanie pojazdów przez stacje demontażu. Są jednak przypadki, w których posiadacz czterokołowca musi zapłacić za kasację wozu. Ma to miejsce w sytuacjach, gdy w samochodzie brakuje jakiejś części i jego waga jest mniejsza niż 90% masy nowego auta.

  Wymiana opon w odpowiednim czasie zmniejsza ryzyko kolizji podczas trudnym warunków pogodowych, na przykład oblodzenia czy ubitej warstwy śniegu. Wpadnięcie w poślizg jest bardzo niebezpieczne. Hamulce działają tak jak w lecie, ale powierzchnia drogi jest śliska. Trudniej więc o szybkie i sprawne zatrzymanie pojazdu. Dlatego tak istotny jest zakup i montaż dobrego ogumienia na zimę. Odpowiedni bieżnik może znacząco zmienić czas skutecznego hamowania, niwelując przy tym mocne wstrząsy i drgania. W lecie z kolei, jeśli zapomnimy o zmianie, to musimy liczyć się ze zniszczeniem zimowego ogumienia. Gorący asfalt to idealna nawierzchnia to starcia bieżnika.

  W Polsce nie ma nakazu, który zmuszałby kierowców do wymiany ogumienia. Nie zmienia to jednak faktu, że jazda na tych samych oponach przez wszystkie pory roku jest po prostu nierozsądne. Wpływają one bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo jako kierowców oraz osób postronnych, a sama zmiana – samodzielna czy profesjonalny montaż na stacji takiej jak nasza – nie zabiera dużo czasu. To niewielka cena za zmniejszenie ryzyka wypadku.

  Montaż opon może okazać się trudnym zadaniem, które pochłania sporo czasu, siły i energii, jeśli nie posiada się odpowiedniego sprzętu oraz brakuje nam wprawy w wymianie ogumienia. Dlatego warto skorzystać z usług firm takich jak nasza. Załoga stacji składa się z profesjonalistów doświadczonym w swoim fachu. Gwarantujemy, że zmiana przebiegnie szybko, a Ty nie będziesz musiał się martwić o swoje bezpieczeństwo.

  W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. silniki, skrzynie biegów, układy hamulcowe, zawieszenia, układy kierownicze oraz wiele innych części niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pojazdu.

  Nasze produkty pochodzą tylko od renomowanych producentów, dzięki czemu klient ma pewność, że zakupiona część będzie trwała i niezawodna. Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachową pomoc naszych pracowników.

  Nasza firma stawia na szybką realizację zamówień oraz bezpieczną dostawę do klienta. Posiadamy także własny magazyn części samochodowych, co umożliwia nam natychmiastową realizację zamówień oraz skrócenie czasu oczekiwania na dostawę.

  Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i są gotowi służyć pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań dla Państwa samochodu. W razie potrzeby doradzą w wyborze odpowiedniej części, aby zawsze mieć pewność, że zamontowany zostanie najwyższej jakości produkt.

  W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego oferujemy tylko najlepsze marki opon. Wśród naszych preferowanych marek znajdują się m.in. Continental, Michelin, Goodyear, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Hankook, Toyo, Yokohama i wiele innych.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
  Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.
  KONTAKT