WULKANIZACJA
✆ +48 791 305 305

Kompleksowe usługi wulkanizacyjne

PROFESJONALNIE I SZYBKO

Sprawdź ofertę i skorzystaj z naszych usług.

Do zakresu naszych usług należą między innymi:

- naprawa opon
- naprawa ogumienia (dętkowe i bezdętkowe)
- wyrównywanie ciśnień w oponach
- wyważanie opon
- wulkanizacja opon
- sezonowa wymiana opon
- wymiana opon na felgach stalowych i aluminiowych
- przekładka kół
- pompowanie kół

a także ich szeroko pojęta optymalizacja.

Chcesz naprawić opony?

Przyjedź do nas lub skontaktuj się z nami, ustalimy szczegóły.
KONTAKT

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą szeroki zakres usług. Nie tylko zajmujemy się dystrybucją używanych części samochodowych, ale świadczymy również takie usługi jak auto wulkanizacja. Działamy na terenie Nowego Sącza, zapewniając naprawę i serwis opon najwyższej jakości.

Profesjonalne usługi wulkanizacyjne

Nasz wykwalifikowany zespół składa się z doświadczonych wulkanizatorów, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę. Gwarantujemy, że bez względu na rodzaj pojazdu, jesteśmy w stanie zająć się jego naprawą i serwisem. Zawsze wykonujemy nasze zadania rzetelnie, profesjonalnie oraz terminowo. Ponadto nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci wybrać części idealnie dopasowane do Twoich preferencji oraz auta.

Postaw na naszą firmę

Usługi, jakie świadczymy, to również wulkanizacja opon sezonowych, magazynowanie części oraz wyrównywanie kół. Dbamy o to, aby Twój pojazd był zawsze gotowy do drogi, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybką obsługę i fachowe doradztwo!

MONTAŻ OPON

Potrzebujesz wymienić opony? Zrobimy to profesjonalnie

SPRAWDŹ
Mężczyzna próbujący zamontować koło samochodowe
Granice Polski wraz z flagą i zaznaczonym punktem, który pokazuje gdzie znajduje się firma
POLSKA FIRMA
Polskie firmy wulkanizacyjne są zobligowane do przestrzegania rygorystycznych norm ochrony środowiska. Dzięki temu, że polskie firmy stosują najnowsze technologie i metody wulkanizacji, minimalizują negatywny wpływ na środowisko naturalne.
Żółto-biały medal
GWARANCJA JAKOŚCI
Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, profesjonalizm i uczciwą cenę. W naszej pracy stosujemy tylko najlepsze materiały i narzędzia, dzięki czemu możemy zapewnić długotrwałą trwałość i bezpieczeństwo użytkowania opon.
Puchar z trzema złotymi gwiazdami
PODZESPOŁY PRODUCENTÓW
W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego oferujemy tylko najlepsze marki opon. Wśród naszych preferowanych marek znajdują się m.in. Continental, Michelin, Goodyear, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, i wiele innych. Każda z tych marek to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i trwałości.