Przedmioty w koszyku

  AUTOKASACJA - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW
  ✆ +48512 006 223

  Chcesz skasować pojazd? Możemy to zrobić.

  SZYBKO I PROSTO

  Kasacja auta w 3 prostych krokach

  Jeśli szukasz profesjonalnej i doświadczonej firmy, która zajmie się niechcianym samochodem, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma to nie tylko miejsce, w którym oferujemy takie usługi jak złomowanie aut czy też kasacja pojazdów, ale także centrum, gdzie znajdziesz wysokiej jakości części zamienne, dokonasz wymiany opon oraz wiele innych.

  Kasacja pojazdów — nasza specjalność

  Nasza specjalność to przede wszystkim autokasacja pojazdów — oferujemy profesjonalne i ekologiczne złomowanie dwuśladowców. Jeśli Twój samochód osiągnął swój koniec, oddaj go w ręce naszych doświadczonych specjalistów. Dbamy nie tylko o bezpieczne i zgodne z normami likwidowanie maszyn, ale również o formalności. Prowadzony przez nas skup aut na złom gwarantuje Ci sprawne pozbycie się starego samochodu.

  Zaufaj profesjonalistom

  Auto Złom to skup, w którym troszczymy się nie tylko o autokasację, lecz dbamy o Twój samochód na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz skutecznej kasacji, wysokiej jakości części zamiennych, czy nowych felg — jesteśmy tu, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy i zaufaj profesjonalizmowi w obszarze motoryzacji.

  1.
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Zadzwoń lub napisz do nas, ustal dogodny termin odbioru pojazdu oraz otrzymaj darmową konsultację w sprawie wyceny! ✆ +48 502 120 670

  Możesz też otrzymać wycenę wypełniając formularz wyceny

  KONTAKT
  2.
  PRZYGOTUJ DOKUMENTY
  Autokasacja to proces, którego nie da się przeprowadzić bez kilku dokumentów. Dowód rejestracyjny i karta pojazdu obowiązują Cię jako właściciela samochodu. Przygotuj je. Bez niech nie mamy podstaw do przeprowadzenia procesu złomowania. Jeśli auto było rejestrowane na drugą osobę, to musisz mieć jej pełnomocnictwo z odręcznym podpisem.
  PEŁNOMOCNICTWO
  3.
  I GOTOWE
  Po zważeniu auta przed kasacją na skupie dostajesz gotówkę, ale i zaświadczenie, dzięki któremu bez problemu wyrejestrujesz samochód. Masz na to 30 dni. Zaniedbanie tego obowiązku może się zakończyć karą finansową. Warto też poinformować ubezpieczyciela o zezłomowaniu pojazdu - powinna być szansa na odzyskanie niewykorzystanej składki.
  Posiadamy aktualne zezwolenie Wojewody Małopolskiego na demontaż i złomowanie pojazdów nr ŚR. II MW.0000-11-22
  POTRZEBUJESZ PORADY?
  Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci doradzą Ci w sprawie odbioru pojazdu i wyceny.

  FORMULARZ WYCENY

  Bezpłatnie wycenimy Twój pojazd

  Podaj wymagane dane. W sprawie wyceny skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

   Zapoznałem się z regulaminem
   Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat