SPRZEDAŻ OPON:

Nasza firma na rynku posiada bardzo bogate doświadczenie. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment opon letnich, zimowych oraz całorocznych, a także felg stalowych i aluminiowych. Prowadzimy sprzedaż opon nowych, bieżnikowanych oraz używanych. Ponadto naszym klientom umożliwiamy montaż zakupionych opon i felg w naszym profesjonalnym zakładzie wulkanizacyjnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i terenowych wiodących producentów takich jak: Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli, Bridgestone, Dunlop czy Nokian, a także wiele innych. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, dzięki czemu docieramy do większej liczby klientów. Posiadamy odbiorców detalicznych, jak i również hurtowych. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z naszym działem.

marki opon w naszej ofercie

Praktyczne porady

Jak przechowywać opony zimowe?

Aby znacząco przyczynić się do przedłużenia trwałości oraz zachowania odpowiednich osiągów i właściwości opon, należy je przechowywać w czystym, suchym, chłodnym oraz najlepiej zaciemnionym pomieszczeniu. Jeśli zamierzamy przechowywać opony ponad 4 tygodnie, należy je ustawić pionowo na półkach, co najmniej 10cm od podłoża, a żeby zapobiec ich deformacji, powinno się je obrócić co 3-4 tygodnie. Jeśli nasze opony są założone na felgach, możemy przetrzymywać je również w stosie jedno koło na drugim (nie więcej niż 4 sztuki).

Poruszaj się bezpiecznie!

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i dbaj o stan swoich opon. Europejskie przepisy mówią nam, aby głębokość bieżnika opon była nie mniejsza niż 1,6mm. Im mniejsza wysokość bieżnika, tym większe ryzyko poślizgu, a także mniejsza przyczepność pojazdu i dłuższa droga hamowania! Zaleca się, aby wysokość bieżnika nie była niższa niż 4mm.

DOJAZD

AUTO-CZĘŚCI
Mystków 494
33-334 Kamionka Wielka

Pon. - Pt.
7:30 -17:00
Sob.
7:30 - 14:00

KONTAKT

tel. +48 18 445 66 69
tel. +48 502 120 670
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na każde pytanie.
AUTO ZŁOM MYSTKÓW - Wszelkie prawa zastrzezone