Przedmioty w koszyku

  KATALOG CZĘŚCI ONLINE

  Potrzebujesz części do swojego samochodu?

  Części zamienne samochodu

  Sprawdź nasz katalog części on-line

  WYNIKI WYSZUKIWANIA
  Audi A3 (8P1) Silnik
  SORTUJ WEDŁUG

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Praktyczne porady

  JAK PRZECHOWYWAĆ OPONY ZIMOWE?

   

  Aby znacząco przyczynić się do przedłużenia trwałości oraz zachowania odpowiednich osiągów i właściwości opon, należy je przechowywać w czystym, suchym, chłodnym oraz najlepiej zaciemnionym pomieszczeniu. Jeśli zamierzamy przechowywać opony ponad 4 tygodnie, należy je ustawić pionowo na półkach, co najmniej 10cm od podłoża, a żeby zapobiec ich deformacji, powinno się je obrócić co 3-4 tygodnie. Jeśli nasze opony są założone na felgach, możemy przetrzymywać je również w stosie jedno koło na drugim (nie więcej niż 4 sztuki).

  PORUSZAJ SIĘ BEZPIECZNIE!

   

  Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i dbaj o stan swoich opon. Europejskie przepisy mówią nam, aby głębokość bieżnika opon była nie mniejsza niż 1,6mm. Im mniejsza wysokość bieżnika, tym większe ryzyko poślizgu, a także mniejsza przyczepność pojazdu i dłuższa droga hamowania! Zaleca się, aby wysokość bieżnika nie była niższa niż 4mm.

  MONTAŻ OPON

  Kupujesz nowe opony do swojego auta? Możemy je zamontować

  SPRAWDŹ
  Człowiek z narzędziem wkręcający koło samochodowe
  Granice Polski wraz z flagą i zaznaczonym punktem, który pokazuje gdzie znajduje się firma
  POLSKA FIRMA
  Polskie firmy wulkanizacyjne są zobligowane do przestrzegania rygorystycznych norm ochrony środowiska. Dzięki temu, że polskie firmy stosują najnowsze technologie i metody wulkanizacji, minimalizują negatywny wpływ na środowisko naturalne.
  Ikona medalu
  GWARANCJA JAKOŚCI
  Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, profesjonalizm i uczciwą cenę. W naszej pracy stosujemy tylko najlepsze materiały i narzędzia, dzięki czemu możemy zapewnić długotrwałą trwałość i bezpieczeństwo użytkowania opon.
  Puchar z trzema gwiazdami
  PODZESPOŁY PRODUCENTÓW
  W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego oferujemy tylko najlepsze marki opon. Wśród naszych preferowanych marek znajdują się m.in. Continental, Michelin, Goodyear, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, i wiele innych. Każda z tych marek to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i trwałości.