AUTO-ZŁOM - złomowanie pojazdów na korzystnych warunkach

Auto-Złom Mystków to jedna największych stacji demontażu pojazdów w województwie małopolskim. Nasza firma jest obecna na rynku już od 2001 roku, co oznacza niemalże 20 lat profesjonalnego świadczenia usług kasacji pojazdów. Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych wszystkim marek. Oferujemy kompleksową pomoc oraz fachowe doradztwo w każdej kwestii dotyczącej złomowania pojazdu.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług. Nasi Klienci otrzymują zaświadczenia stanowiące podstawę do wyrejestrowania pojazdu i zakończenia ubezpieczenia OC, a także w razie potrzeby całościową pomoc w kwestii odbioru samochodu spod domu. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a my odbierzemy pojazd oraz dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności na miejscu. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również swój cenny czas.

Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki złomowania pojazdu:

Oferta naszej firmy zawiera także sprzedaż używanych części do wszystkich marek i typów samochodów. Na stanie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy elementów pojazdów, dzięki czemu Klient może w szybki sposób zakupić poszukiwaną część do swojego samochodu. Naszym Klientom oferujemy również profesjonalny serwis opon. Usługa ta zawiera wulkanizację oraz sprzedaż opon bieżnikowanych, nowych i używanych wszystkich producentów.

zapewniamy nasz transport w zakresie odbioru złomowanych pojazdów zarówno na terenie całej Małopolski, jak również sąsiadujących województw,

wszystkie formalności załatwiamy na miejscu u Klienta, jednocześnie gwarantując szybki czas odbioru pojazdu,

działamy w pełni legalnie na podstawie zezwolenia o demontażu pojazdów,

nasi Klienci mogą liczyć na wypłatę pieniędzy w gotówce według indywidualnej i darmowej wyceny.

Polska firma
Polska firma
Gwarancja jakości
Gwarancja jakości
Tylko sprawdzone marki
Tylko sprawdzone marki

Opinie naszych klientów

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko
działamy proekologicznie

Obecny rozwój cywilizacyjny sprawia, że człowiek w znacznym stopniu wpływa na środowisko naturalne wokół siebie. Niestety, czasem jest to oddziaływanie szkodliwe, a nawet destrukcyjne. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza firma stawia na ekologiczne rozwiązania, troszcząc się jednocześnie o otaczającą przyrodę. Magazynując i utylizując elementy pojazdów w bezpieczny dla środowiska sposób przyczyniamy się do spokojnego rozwoju zieleni, ale także do tworzenia zdrowszych warunków dla życia człowieka.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.